ZŠ v Olomouci

ZŠ Olomouc - město mladých lyžařů

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA: 

Kurzy jsou určeny pro děti z 1. stupně základních škol. Děti vždy převezmeme v ZŠ (mezi 12:15 - 13:00), čas pro jednotlivé ZŠ bude upřesněn), děti v jsou již připraveny v šatně oblečené. Děti odvezeme autobusem až ke sjezdovce v Hlubočkách. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školy - družiny.

TERMÍNY: kurzy začínají v týdnu od 15. 1. 2021 a probíhají vždy 1x týdně po dobu 5 týdnů (výuka od 13:30 do 15:30), den výjezdu se konzultuje se školou.

CENA: Lyžování 2.180,- Kč 5.LEKCÍ/11 HODIN, cena zahrnuje: dopravu, výuku, vleky, medaile.

5. Lekce je zakončena ZÁBAVNÝM LYŽAŘSKÝM PROGRAMEM (3 HODINOVÝM). Veškeré informace naleznete na: -připravujeme 

FORMA: skupinová výuka

JAK SE PŘIHLÁSIT do kurzu:

Přihláška: preferujeme elektronickou přihlášku, naleznete na www.rokspohybem.cz.

KURZOVNÉ ZAPLAŤTE DO 30. 11. 2020

(v případě nedodržení termínu platby, přihláška bude stornovaná)

JAK PLATIT: veškeré platební údaje Vám budou zaslány po vyplnění přihlášky. Pokud jste odevzdali papírovou přihlášku, během následujících pár dnů Vám na email budou zaslány veškeré informace.

VYBAVENÍ: vhodná lyžařská výzbroj - lyže se seřízeným vázáním, navoskované, rodiče dostanou samolepky, které nalepí na špičky lyží. Za seřízení lyží a dobrý technický stav lyžařské výzbroje a výstroje odpovídají rodiče nebo zákonný zástupce.

LYŽE NEDÁVAT DO VAKU, NESVAZOVAT PÁSKY ANI ŘEMÍNKY !! BEZ HOLÍ !! nedoporučujeme lyžařské brýle, vhodné lyžařské oblečení, kukla nebo čepice bez bambule, bez tlustého lemu, rukavice (zimní, ne pletené), KAPESNÍK, dětem bude bezplatně zapůjčena přilba.

INFORMACE: mobil: 777 839 740, 603 225 379 e-mail: chytilova@rokspohybem.cz

Projekt finančně podporuje Statutární město Olomouc

PŘIHLÁŠKU ODEVZDEJTE DO 20. 11. 2020!!