MŠ OKRES OLOMOUC

Informace MŠ mimo město Olomouc - OKRES

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA: 

Kurzy jsou určeny pro děti z mateřských škol. Děti vždy převezmeme v MŠ (mezi 7:30 - 8:30), čas pro jednotlivé MŠ bude upřesněn), děti v MŠ jsou již připraveny v šatně v lyžáčkách a oblečené. Děti odvezeme autobusem až ke sjezdovce v Hlubočkách. Po ukončení výuky odvezeme děti zpět do školky.

FORMA: skupinová výuka

VĚK: od 5 let, mladší po dohodě

TERMÍNY: kurzy začínají v lednu 2023 a probíhají vždy 1x týdně po dobu 5 týdnů (výuka od 9:00 do 11:00)

CENA: 3450,- Kč (doprava, výuka, vleky, přilba, svačinka, medaile)

Od října do listopadu proběhnou v MŠ schůzky s rodiči, kde dostanete konkrétní informace o kurzu.

JAK SE PŘIHLÁSIT do kurzu:

Přihláška: preferujeme elektronickou přihlášku, naleznete na www.rokspohybem.cz nebo si vyžádat u instruktora na schůzce MŠ.

KURZOVNÉ ZAPLAŤTE DO 15. 12. 2022

(v případě nedodržení termínu platby, přihláška bude stornovaná)

JAK PLATIT: veškeré platební údaje Vám budou zaslány po vyplnění přihlášky. Pokud jste odevzdali papírovou přihlášku, během následujících pár dnů Vám na email budou zaslány veškeré informace.

VYBAVENÍ: vhodná lyžařská výzbroj - lyže se seřízeným vázáním, navoskované, rodiče dostanou samolepky, které nalepí na špičky lyží. Za seřízení lyží a dobrý technický stav lyžařské výzbroje a výstroje odpovídají rodiče nebo zákonný zástupce.

LYŽE NEDÁVAT DO VAKU, NESVAZOVAT PÁSKY ANI ŘEMÍNKY !! BEZ HOLÍ !! nedoporučujeme lyžařské brýle, vhodné lyžařské oblečení, kukla nebo čepice bez bambule, bez tlustého lemu, rukavice (zimní, ne pletené), KAPESNÍK, dětem bude bezplatně zapůjčena přilba.

INFORMACE: e-mail: chytilova@rokspohybem.cz

ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU VYPLŇTE DO 10. 12. 2022!!