JÍZDNÍ ŘÁDY - odpoledne

 

Jízdní řády odpoledních kurzů jsou zde 

 

Budeme jezdit v úterý a ve čtvrtek. Děti vždy vyzvedneme před školou, ze které jste nahlášení, nebo na zastávce Hornbach Olomouc (čtvrteční kurz). Autobus budeme přistavovat v blízkosti hlavního vchodu do školy.

Doufáme, že dopravní situace v Přerově nám dovolí dodržet časy autobusů a nebude třeba je upravovat.

Trasa ÚTERÝ

Jívová   14:10 18:50
Samotišky   14:35 18:25
Hlubočky Mar. Údolí   14:55 18:05
Hlubočky Dukla   15:05 17:55
SKI areál Hlubočky   15:15 17:45

 

Trasa ÚTERÝ z Prostějova

Prostějov, ZŠ Jana Železného

13,50

19,10

Prostějov, ZŠ Studentská

13,55

19,05

Vrbátky, ZŠ

14,10

18,50

Dubany, ZŠ

14,15

18,45

Olšany u Prostějova, Sokolovna

14,20

18,40

Lutín - ZŠ

14,30

18,30

Hněvotín - ZŠ

14,40

18,20

Olomouc, MHD hotelový dům

14,55

18,05

Olomouc, MHD bus nádr. podchod

    15,00 

18,00

Ski areál Hlubočky

15,15

17,45

 

Trasa ČTVRTEK

ZŠ Svisle   13:50 19:10
ZŠ Želatovská   13:55 19:05
ZŠ Trávník   14:00 19:00
ZŠ Předmostí   14:10 18:50
ZŠ Velký Týnec   14:25 18:35
Hornbach   14:40 18:20
ZŠ Hlubočky Mar. Údolí   15:00 18:00
ZŠ Hlubočky Dukla   15:10 17:50
SKI areál Hlubočky   15:15 17:45

 

Trasa ČTVRTEK z Prostějova

Prostějov, ZŠ Studentská

13,50

19,10

Prostějov, ZŠ E. Valenty

13,55

19,05

Smržice, ZŠ

14,05

18,55

Čelechovice na Hané, zastávka bus

14,10

18,50

Slatinice, ZŠ

14,20

18,40

Těšetice, ZŠ

14,35

18,25

Olomouc, MHD hotelový dům

14,50

18,10

Olomouc, MHD bus nádr. podchod

 15,00 

18,00

Ski areál Hlubočky

15,15

17,45

 

V případě dotazů nás kontaktujte na níže uvedeném čísle.

 

Tomáš Chytil - vedoucí odpolední a individuální výuky

T 777 156 769

M odpo@centrum.cz, tom@a4y.cz

W www.rokspohybem.wz.cz, www.a4y.cz

 

Mgr. Stanislav Slezák - vedoucí odpolední výuky z Prostějova

774133457
slezak@rg.prostejov.cz