JÍZDNÍ ŘÁDY - kurzy pro MŠ - dopoledne

 

!!! POZOR !!!

AKTUÁLNÍ ZMĚNY A ÚPRAVY TÝKAJÍCÍ SE KURZŮ NAJDETE V AKTUALITÁCH !!!

 

PONDĚLÍ-1 tam zpět
Kurz ukončen 19.2.
   
MŠ Dobnerova 7:45 12:20
MŠ Čajkovského  7:55 12:10
MŠ Vojanova 8:05 12:00
MŠ Lužická 8:15 11:50
MŠ Rooseveltova 8:25 11:40
     
PONDĚLÍ-2 tam zpět
Kurz ukončen 26.2.
   
MŠ Helsinská 7:30 12:30
MŠ Na střelnici 7:40 12:20
MŠ Žižkovo 7:50 12:10
MŠ Gorazdovo nám. 8:00 12:00
MŠ Kpt. Nálepky 8:10 11:50
MŠ Na Bystřičce 8:15 11:45
     
PONDĚLÍ-3 tam zpět
Kurz ukončen 26.2.
   
MŠ Slatinky 7:25 12:35
MŠ Slatinice 7:35 12:25
MŠ Drahanovice 7:45 12:15
MŠ Těšetice         7:55       12:05
MŠ Ústín 8:05 11:55
MŠ Hněvotín 8:15 11:45
     
     
ÚTERÝ-1 tam zpět

Kurz ukončen 13.2.

   
     
MŠ Schweitzerova 7:50 12:10
MŠ Rožňavská 8:00 12:00
MŠ Radova 8:10 11:50
MŠ Michalské Stromořadí     (+ děti z MŠ Na Hradě) 8:20 11:40
     
ÚTERÝ-2 tam zpět
Kurz ukončen 27.2.
   
MŠ Sokolská 7:25 12:35
MŠ Jilová 7:40 12:20
MŠ Slavonín 7:55 12:05
MŠ Nemilany 8:05 11:55
MŠ Stř. Novosadská 8:15 11:45
MŠ Holečkova  8:20 11:40
     
ÚTERÝ-Přerov tam zpět

Kurz ukončen 20.2.

   
MŠ Dvořákova 7:15 12:25
MŠ Optiky 7:20 12:15
MŠ U Tenisu 7:30 12:05
MŠ Palackého 7:40 11:55
MŠ Pod Skalkou 7:50 11:45
MŠ Osek n. B. 8:20 11:30
     
     
     
STŘEDA-1 tam zpět
Poslední 5.lekce se bude konat 28.2.     
MŠ Komenského Šternberk 7:35 12:30
MŠ Bělkovice 7:50 12:15
MŠ Týneček 8:05 12:00
MŠ Selské nám. 8:15 11:50
MŠ Samotišky 8:25 11:40
     
STŘEDA-2 tam zpět
Kurz ukončen 14.2.
   
MŠ Věrovany 7:20 12:40
MŠ Štětovice 7:35 12:25
MŠ Vrbátky 7:45 12:15
MŠ Blatec 8:00 12:00
MŠ Velký týnec 8:20 11:40
     
STŘEDA-3 tam zpět
Poslední 5.lekce se koná 28.2.    
MŠ Náměšť na H. 7:20 12:45
MŠ Loučany 7:25 12:40
MŠ Senice na H. 7:35 12:30
MŠ Náklo 7:50 12:15
MŠ Příkazy 8:00 12:05
MŠ Křelov 8:10 11:55
MŠ Černovír 8:20 11:45
     
STŘEDA-Přerov tam zpět
Kurz ukončen 21.2.
 
   
MŠ Lešetínská 7:15 12:35
MŠ Kouřilkova 7:20 12:25
MŠ Jasínkova 7:25 12:20
MŠ Kozlovská 7:35 12:10
MŠ U Bečvy 7:45 12:05
MŠ Sokolská 7:55 11:55
MŠ Brodek u Přerova 8:10 11:40
     
     
ČTVRTEK-1 tam zpět
Kurz ukončen 15.2.
   
MŠ Čapka Choda 7:25 12:40
MŠ Mozartova 6 7:35 12:30
MŠ Zeyerova 7:50 12:15
MŠ Blahoslavova 8:00 12:05
MŠ Hodolanská 8:15 11:50
MŠ Purkyňova 8:25 11:40
     
ČTVRTEK-2 tam zpět
Kurz ukončen 15.2.
.
   
MŠ Lužice 7:15 12:50
MŠ Štěpánov 7:35 12:30
MŠ Bohuňovice 7:50 12:15
MŠ Hlušovice 8:00 12:05
MŠ Bystrovany 8:20 11:45
MŠ Bukovany 8:30 11:35
     
ČTVRTEK-Přerov 

Kurz ukončen 22.2.

 
tam zpět
     
MŠ Kozlovice 7:10 12:35
MŠ Máchova, keramická 7:25 12:20
MŠ Vinary 7:45 12:10
MŠ Veselíčko 8:00 11:55
MŠ Výkleky 8:20 11:40
MŠ Staměřice 8:30 11:30
     
     
PÁTEK-1 tam zpět

Kurz ukončen 23.2.

   
ZŠ Spojenců 7:50 12:50
ZŠ Helsinská 8:05 12:40
     
PÁTEK-2 tam zpět

Kurz ukončen 23.2.

   
ZŠ Spojenců 8:00 12:40
     
PÁTEK-3 tam zpět

Kurz ukončen 23.2.

   
ZŠ Holice 8:00 12:40
ZŠ Bystrovany 8:15 12:30