Jízdní řády autobusů

Zde naleznete jízdní řády autobusů pro všechny skupinové kurzy s odjezdem od školek či škol a s jejich návraty zpět. Cesta autobusem se nepočítá do výukových hodin. Děti na kopci lyžují 2 hodiny.

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST SPRÁVNÉ VOLBĚ SLOUPCE - ZÁMĚNA ZŠ A MŠ

Jízdní řády budou sestaveny po odevzdání přihlášek a zveřejněny v průběhu měsíce prosince.

Mateřské školy

PONDĚLÍ

Kurz ukončen 4.2. 2019                  Senice na Hané  7:15 12:40 Drahanovice      7:30 12:25 Těšetice                   7:40   12:15 Ústín                            7:50  12:05 Hněvotín            8:00 11:55 Nemilany                          8:15   11:40


Poslední výjezd 11.2.2019              Michal. Stromořadí        7:35   12:10 Šmeralova                      7:45   11:55  Kpt.Nálepky                   8:00   11:45  Na Bystřičce                   8:10   11:35                            

Kurz ukončen 4.2. 2019                     U Tenisu                        7:30     12:30 U Bečvy                         7:45    12:15  Pod skalkou            7:55   12:05 Rokytnice            8:05   11:55 Kokory                            8:15     11:45


ÚTERÝ

Kurz ukončen  5.2.2019      Dvořákova                   7:30   12:30 Církevní                        7:45   12:15 Sokolská PŘ                 7:55  12:05 Čekyně                         8:10   11:50 


Kurz ukončen 5.2.2019            Troubky                          7:20   12:40 Věrovany                        7:40   12:20 Dub nad Moravou         7:50    12:10 Brodek u PŘ                   8:05    11:55 Majetín                            8:15     11:45  

Poslední výjezd 12.2.2019                U sila                               7:35   12:25 Mozartova 6                   7:45   12:15 Rožňavská                     8:00   12:00 Bábetko - Družební         8:10   11:50 Radova                            8:20   11:40


STŘEDA

Kurz ukončen 6.2.2019          Lešetínská PŘ                7:15   12:30 Kouřilkova                      7:25  12:20  Optiky                             7:35   12:10 Kozlovská PŘ                7:45    12:00 Píšťalka Na odpolední  7:55    11:50 Výkleky                          8:20   11:40


Kurz ukončen 6.2.2019                Lužice                              7:10   12:55 Komenského ŠTBK        7:20   12:45 Bělkovice                        7:40   12:25 Hlušovice                        7:55   12:10 Bukovany                        8:15   11:50 Bystrovany                      8:25   11:40


Poslední výjezd 13.2.2019           Sokolská Ol                   7:20    12:40 Na Střelnici                     7:30   12:30 Žižkovo nám.                  7:40   12:20 Černovír-Petřkova          7:50   12:10 Gorazdovo nám.             8:05  11:55 Rooseveltova                  8:15   11:45


ČTVRTEK 

První výjezd 17.1.2019           Slavonín                        7:20   12:40 Schweitzerova               7:35   12:25 Blahoslavova                  7:45   12:15 Zeyerova                         7:50   12:10 Selské nám.                    8:05   11:55 Týneček                           8:15   11:45

 

Kurz ukončen 7.2.2019          Tovačov                         7:20   12:40 Vrbátky                           7:45    12:15 Kožušany                        8:05   11:55 V. Týnec                          8:20   11:40


Poslední výjezd 14.2.2019         Helsinská                       7:40   12:20 Čajkovského                  7:55   12:05 Jílová                               8:05   11:55 Dobnerova                      8:15   11:45


PÁTEK   

Poslední výjezd 15.2.2019               Vinary                            7:30   12:35 Osek nad Bečvou          7:45   12:20 Veselíčko                        7:55    12:10 Staměřice                       8:05   12:00 Daskabát                        8:15    11:50 Doloplazy                       8:25   11:40                                                              Poslední výjezd 15.2.2019           Štěpánov                         7:50   12:10 Horka                               8:05  11:55 Křelov                               8:15  11:45                                                              Poslední výjezd 22.2.2019               Slatinice                          7:10    12:40 Loučany                           7:20  12:30 Náměšť na Hané            7:30   12:20 Čapka Choda                 7:55   12:05 Lužická                            8:10   11:50 Střední Novosadská      8:20   11:40   



Základní školy

Pondělí

První výjezd 14.1.2019 

ZŠ Helsinská              12:40    16:20  ZŠ Zeyerova               12:55    16:05 


První výjezd 14.1.2019 

ZŠ Dub nad Moravou  12:25   16:35  ZŠ Charváty                  12:35  16:25  ZŠ Blatec                      12:45   16:15  ZŠ V.Bystřice                13:05  15:55                                                   

Úterý

První výjezd 15.1.2019 

ZŠ Majetín                     12:40   16:20 ZŠ V.Týnec                     12:55  16:05


První výjezd 15.1.2019 

ZŠ Stupkova                  12:55   16:10


Středa

První výjezd 16.1.2019 

ZŠ Horka nad Moravou 12:20 17:00 ZŠ Rožňavská                12:45 16:30  ZŠ Hálkova                    13:00 16:10  


První výjezd 16.1.2019                        ZŠ Gorkého                    12:45  16:15 ZŠ Droždín                   13:00 16:00  


První výjezd 16.1.2019                        ZŠ Doloplazy               13:00  16:00                                                           

Čtvrtek 

První výjezd 17.1.2019                      ZŠ Holice                      12:15   16:05  ZŠ Svatoplukova          12:35  16:35             

Pátek 

První výjezd 18.1.2019                    ZŠ Daskabát                12:55   16:05  ZŠ Přáslavice               13:05   15:55                                                      První výjezd 18.1.2019                        ZŠ Věrovany                 12:45   16:15

                                                    První výjezd 11.1.2019 

ZŠ Spojenců DOPOLEDNE !!!    8:00   11:30